Badania pokazują, że połączenie terapii poznawczo-behawioralnej i potwierdzonej naukowo hipnoterapii jest jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia lęku, fobii oraz innych zaburzeń.

Dowiedz się więcej:

Lęk i nerwice

Lęk jest naturalną częścią naszego życia, ale gdy zaczyna dominować, prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych i mentalnych. Pomogę Ci lepiej zrozumieć lęk i pokażę metody, które pozwolą Ci się od niego uwolnić.

Stres

Żyjemy w społeczeństwie, w którym nakłada się na nas wiele wymagań i obowiązków. Jeśli cierpisz z powodu nadmiernego stresu, mogę pomóc ci odkryć sposoby na uwolnienie się od niepokoju i napięcia.

Bezsenność

Większość z nas doświadczyła zakłóconego snu i wie, jakie to uczucie, gdy nie można zasnąć. Ci, którzy cierpią na bezsenność, regularnie doświadczają tych uczuć. Hipnoterapia poznawczo-behawioralna na bezsenność, to prosta i bardzo skuteczna metoda na odzyskanie naturalnego snu.

Pewność siebie / lęk społeczny

Lęk społeczny charakteryzuje się intensywnym strachem przed byciem obserwowanym lub ocenianym przez innych. Jeśli czujesz, że zahamowania i niepokój powstrzymują Cię przed wykorzystywaniem okazji w życiu towarzyskim lub w pracy, mam narzędzia, które pomogą Ci zacząć błyszczeć.

Strach i fobie

Fobie są znacznie bardziej powszechne, niż nam się wydaje.  Szacuje się, że ponad 11% populacji odczuwa jakiś rodzaj irracjonalnego strachu. Hipnoterapia poznawczo-behawioralna to bardzo skuteczna metoda na poradzenie sobie ze strachem.

Negatywne nawyki

Chyba każdy z nas ma jakieś nawyki, których chciałby się pozbyć. I choć często wydaje nam się to niemożliwe – jest na to metoda. Hipnoterapia to skuteczny zabieg eliminujący negatywne nawyki jak obgryzanie paznokci, przejadanie się czy palenie. Mogę pomóc Ci zmienić irytujący lub niezdrowy nawyk.

Trudne emocje

Jeśli nie radzisz sobie z trudnymi emocjami, jak złość, gniew, czy wstyd . Jeśli doświadczasz często złego nastroju, zamartwiasz się lub masz niską samoocenę – pomogę Ci to zmienić

Poprawa wyników / performance

Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki. Chcesz więcej osiągać w sporcie lub biznesie. A może martwisz się wystąpieniem publicznym lub innym nadchodzącym wydarzeniem (np. egzaminem, ślubem) – hipnoterapia poznawczo-behawioralna może Ci pomóc. 

Kontrola wagi

Dla wielu osób utrzymanie wagi lub zrzucenie kilku kilogramów to nie lada wyzwanie. Jak pokazują badania hipnoterapia może być skutecznym sposobem na kontrolę wagi oraz inne problemy dotyczące odżywiania.

Traumy

Przez traumę rozumiem nie tylko poważne urazy psychiczne z przeszłości, ale i mniejsze „rany”, które kształtują nasze życie. Hipnoterapia to bardzo skuteczny sposób na zmierzenie się z przeszłością i stworzenie dla siebie lepszej przyszłości.

Relacje

Hipnoterapia dotycząca związków pomaga dotrzeć do źródła problemów, zmienić niekorzystne wzorce zachowań i zbudować pewność siebie. Tutaj badamy różne problemy w relacjach, w których hipnoterapia może pomóc.

Inne problemy

Hipnoterapia jest metodą potwierdzoną naukowo. Jest skuteczna w przypadku bardzo wielu różnych problemów. Jeśli masz wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się, czy może pomóc Ci poradzić sobie z Twoim problemem, zapraszam na bezpłatną konsultację.

Umów się na wstępną rozmowę

Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej, jak działam, umów się na krótką niezobowiązującą rozmowę telefoniczną.

Cześć!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, współpracy, metodach, to oglądnij przygotowane przeze mnie krótkie filmy. Warto również:

Zobacz opinie:

Od kilku lat mam nerwicę i ataki paniki. Szukałem pomocy u wielu specjalistów i leków, które pomagały na inne objawy nerwicy, ale ataki ciągle mnie męczyły. Od lipca do dzisiaj (4 październik) nie miałem ataku paniki i przede wszystkim przestałem się ich bać . Naprawdę polecam Wojtka i jego metody, jest jedyną osobą, która od 7 lat mojej nerwicy była w stanie mi pomoc.
Świetne podejście i co najważniejsze zrozumienie somat związanych z nerwicą (u mnie dość silne). Poczułam dobrą więź z Wojtkiem już po darmowej konsultacji, po prostu „kliknęło” miedzy nami co jest ważne w każdego typu terapii. Duża wiedza, pomocne ćwiczenia, narzędzia i indywidualnie dopasowana hipnoza.Wracam często do materiałów które otrzymalam i polecam Wojtka znajomym.
Przewiń na górę