Jak wygląda proces?

O to czego możesz się spodziewać po wspólnej współpracy.

Oferuję sesje terapeutyczne on-line Zoom / Skype. 
Pomagam osobom nie tylko z Polski (jeśli mieszkasz za granicą, to wciąż możemy współpracować).
Istnieje możliwość prowadzenia terapii również w j. angielskim.

Wojtek Wisniewski

Cały proces wygląda w ten sposób:

  1. Możesz napisać do mnie maila i zapytać o swój problem lub umówić na krótką, telefoniczną rozmowę.

  2. Jeśli po rozmowie zdecydujesz się na terapię, podczas pierwszej sesji Skype/Zoom zajmiemy się dogłębną analizą problemu, wyznaczymy cele terapii i omówimy sposoby ich osiągnięcia.

  3. Spotykamy się regularnie online. Poza sesjami otrzymujesz dodatkowe „zadania domowe”, czyli ćwiczenia i nagrania do słuchania.

  4. Po osiągnięciu wyznaczonych wcześniej celów, dokonujemy oceny i podsumowujemy terapię.

Podstawowe informacje:

Cennik i informacje

Cena standardowej sesji do 75 minut: 280zł
Pakiet 5 sesji: 1300zł 1400zl

Dodatkowe nagrania (hipnoterapeutyczne, medytacyjne, ćwiczenia): w cenie sesji.

Sesje indywidualnie odbywają się online przez Skype / Zoom.

Ile sesji potrzebujesz?
Jak dugo muszisz czekać na terapię?
Dlaczego tyle to kosztuje i co jest w cenie?
Odpowiedzi znajdziesz na tej stronie:
Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Bezpłatne odwołanie sesji możliwe najpóźniej na min. 24h przed sesją. W przypadku późniejszego odwołania – koszt sesji nie podlega zwrotowi.

Wpjtek Wiśniewski hipnoterapia

Zobacz opinie:

Od kilku lat mam nerwicę i ataki paniki. Szukałem pomocy u wielu specjalistów i leków, które pomagały na inne objawy nerwicy, ale ataki ciągle mnie męczyły. Od lipca do dzisiaj (4 październik) nie miałem ataku paniki i przede wszystkim przestałem się ich bać . Naprawdę polecam Wojtka i jego metody, jest jedyną osobą, która od 7 lat mojej nerwicy była w stanie mi pomoc.
Świetne podejście i co najważniejsze zrozumienie somat związanych z nerwicą (u mnie dość silne). Poczułam dobrą więź z Wojtkiem już po darmowej konsultacji, po prostu „kliknęło” miedzy nami co jest ważne w każdego typu terapii. Duża wiedza, pomocne ćwiczenia, narzędzia i indywidualnie dopasowana hipnoza.Wracam często do materiałów które otrzymalam i polecam Wojtka znajomym.

Dlaczego terapia integracyjna i
hipnoterapia Poznawczo-Behawioralna jest skuteczna?

Badania pokazują, że połączenie różnych technik terapeutycznych, w tym hipnoterapii z terapią poznawczo-behawioralną jest jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia lęku, fobii, ataków paniki i innych zaburzeń.

darmowy ebook hipnoza

Pobierz darmowego ebooka, nagranie i dowiedz się wiecej na temat terapii.

Czego dokładnie się spodziewać?

Pierwszy kontakt

Zazwyczaj nowi klienci umawiają się na darmową konsultację kontaktując się ze mną mailowo. Celem jest poznanie problemu, nad którym klient chciałby popracować i omówienie możliwego do osiągnięcia wyniku. Czasami klienci zgłaszają się do mnie w sprawach, w których nie mogę pomóc i zazwyczaj mogę doradzić, jakie inne możliwości warto podjąć.

Jeśli zdecydujemy się na współpracę, mogę bardziej szczegółowo opisać mój proces pracy, przedstawić realistyczne efekty terapeutyczne i prawdopodobny czas trwania terapii / mentoringu oraz odpowiedzieć na dalsze pytania. Następnie możemy zaplanować pierwszą sesję, która w większości przypadków będzie wstępną analizą i konsultacją.

Sesja wstępna

Większość problemów i wyzwań wymaga wstępnej analizy oraz oceny. Pierwsza sesja polega na rozmowie, która pozwoli nam określić cel i plan działania. Podczas tej sesji nie spodziewaj się konkretnych ćwiczeń, zadań czy hipnozy. Na tym etapie musimy dobrze poznać problem i razem określić, jak zamierzamy osiągnąć pomyślny wynik.

Zależy mi, aby moi klienci rozpoczęli ze mną współpracę w sposób, który jest dla nich najwygodniejszy. Może to oznaczać wykorzystanie hipnoterapii, jak i innych metod: terapii poznawczo-behawioralnej, mindfulness, psychoedukacji, itd.

Zazwyczaj klienci zaczynają odczuwać psychologiczną korzyść już na tym etapie. Jak się przekonasz, ta sesja bardzo pomoże nam skutecznie działać podczas kolejnych spotkań.

Kolejne, regularne sesje

Typowy przebieg całego procesu to 3-6 sesji online (w zależności od problemu, który chcemy rozwiązać). Będzie mi zależało na Twoim pełnym zaangażowaniu i to nie tylko podczas naszych spotkań.

Zazwyczaj proponuję „zadania domowe”, aby wspomóc i przyśpieszyć proces. Między sesjami można poczynić duże postępy w rozwoju i dlatego ważne jest, aby tematy, nad którymi pracujemy, były wprowadzane w życie pomiędzy spotkaniami.

To oznacza, że otrzymasz ode mnie dodatkowe, bezpłatne nagrania i materiały – do wykorzystania pomiędzy sejsami. (Więcej o gotowych nagraniach możesz dowiedzieć się w moim artykule na portalu Promentalnie: Autohipnoza).

Jeśli jest to możliwe najlepiej, aby sesje odbywały się w regularnych odstępach czasu – zazwyczaj w odstępach tygodniowych. To pozwoli nam działać ”płynnie”, a przy tym łatwo będzie Ci dostrzec zmiany.  

Przewiń na górę