Masz więcej siły i możliwości niż Ci się wydaje.
Jeśli jednak jesteś chociaż trochę jak ja – potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci przenieść Twoją super siłę i
możliwości na wyższy poziom.

Są to słowa, które usłyszałem kiedyś od pewnego profesora psychologii.

Dzisiaj podobne słowa przekazuję osobom, z którymi współpracuję. Zarówno tym, którzy nie radzą sobie z lękiem, brakiem pewności siebie, czy napadami paniki. Tak samo przekazuję je osobom silnym mentalnie – sportowcom, przedsiębiorcom, którzy chcą osiągać więcej lub chcą coś poprawić w swoim życiu.

Wojtek Wiśniewski

Jesteś we właściwym miejscu

Żadna z tych osób – i jestem przekonany, że Ty również – nie potrzebuje pięknych mów motywacyjnych, czy sztucznego, coachingowego „poklepywania” po ego. Jedyne czego od czasu do czasu potrzebuje każdy z nas, to aby ktoś spojrzał z zewnątrz i pomógł nam znaleźć odpowiednie rozwiązanie wyzwań, z jakimi się mierzymy.

Jeśli jesteś właśnie w takim momencie. Masz przekonanie, że z czymś sobie nie radzisz. Coś chcesz zmienić lub poprawić w swoim życiu i szukasz kogoś, kto Ci w tym pomoże, to zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, musisz wiedzieć jedną, ważną rzecz:

Istnieje wiele nurtów terapeutycznych, metod i technik, ale nie wszystkie opierają się na badaniach naukowych.

Jeśli zależy Ci na skorzystaniu z metod, których skuteczność została potwierdzona dziesiątkami badań. Jeśli chcesz działać aktywnie – nie zależy Ci na porozmawianiu ze specjalistą, a aktywnej współpracy, która rozwiąże Twoje problemy, to

ta strona jest O TOBIE!

Co dalej?

Teraz kolejny krok należy do Ciebie. Możesz na tej stronie przeczytać więcej o tym, jak wygląda współpraca, w czym pomagam, jak i umówić się ze mną na bezpłatną konsultację.

Łącząc różne techniki: hipnoterapię, terapię poznawczo-behawioralną, mindfulness, to co oferuję swoim Klientom, to nie tylko wiedzę psychologiczną, ale przede wszystkim konkretne narzędzia i techniki, które pozwalają rozwiązać problemy i zmienić życie na lepsze

Umów się na wstępną rozmowę

Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej, jak działam, umów się na krótką, bezpłatną konsultację telefoniczną.

Chcesz wiedzieć, jak wygląda proces?

Przewiń na górę